Lõngaekspert

Uus imelõng külmadeks suveõhtuteks

Meie lõngapoodi jõudis sellel kevadel, mis on osutunud üllatuslikult külmaks ja heitlikuks, soe imelõng Air Alpaca. Lõnga koostises on lisaks teadatundtud heale alpakavillale ka polüamiid, mis annab sellele kerguse ja vastupidavuse. Air Alpaca on kerge, pehme ja mõnusalt soe lõng, millest võib teha kasvõi sokke, kuid eelkõige on see mõeldud kergeteks kampsuniteks ja mantliteks. Oma lemmikvärvi leiab igaüks:
http://www.liann.ee/mod_shop_3d22c195f5defa65a63dfff0d83eff27_Air-Alpaca-200-natvalge_est
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
03.05.2017 14:15

Uued soojad lõngad meie lõngapoodides

Ootamatult on oktoober kätte jõudnud ja väljas on väga külm tuul. Hoidke end soojas!
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
07.10.2016 16:45

Tulge lõngapoodi kevadet nautima :)

Kevad tungib lõngapoodi Meie lõngapoodidesse on jõudnud uusi kevad-suviseid tooteid.
Itaaliast jämedam 100% puuvillane Caraibi, kirju 100% linane Saint Tropez ja linasesegune läikiv Cap Martin.
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
23.03.2016 10:45

Jõulukingitused

Jõulud on juba kahe nädala pärast ja jõuate veel jõulukingid sellel aastal ise teha. Ise tehtud müts, sall, kindad või sokid oma armsale inimesele on just see õige. Sellesse töösse panete oma hinge, mõtted ja südamesoojuse. Kõige lihtsamini ja kiiremini valmib sall ümber kalli inimese kaela.
Tulge lõngapoodi ja saate inspiratsiooni! Loe kogu postitust, lisasin ka pilte :)
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
08.12.2015 13:10

Kas teadsite, et... meie suurim lõngapood asub Tallinnas Kadaka teel.

Kas teadsite, et meie suurim lõngapood asub Kadaka teel, samas majas Selveriga ja samas ruumis "Kangas ja Nööp" kauplusega?
Tõesti, Kadaka lõngapood on suurima pinnaga ja suurima valikuga Lianni lõngapood. Seal on kõige parem valik lõngasid, lisaks palju sooduspakkumisi. Kuna pood on avar, siis on ideaalne käia lapsevankriga ja lisaks maja ees tasuta parkimine!
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
05.10.2015 17:15

"VÕLUVÄEGA MÄNGUASJAD!"

Mäng on laste töö! Mis oleks parem kui laps mängib oma ema valmistatud (või ka isa ;) ) mänguasjaga. Selleks tuleb appi Lilleliisi raamat "Võluväeva mänguasjad", kus on äärmiselt täpselt ära näidatud kuidas mänguasja valmis heegeldada. Algusest lõpuni! Raamatus on juhised nii lihtsamate kui ka keerukamate mänguasjade tegemiseks. See raamat on nii ilus ja kui teil seda veel ei ole, siis soovitan kasvõi raamatupoes piiluda :)
Raamatut sirvides tekib kohe emotsioon haarata heegelnõel ja mänguasju tegem hakata. Kaisukarud, kass, jänkud, kõrinad, hiired, poni, Lotte, ahvipärdik - kõik ootavad tegemist!
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
04.06.2015 18:20

SUUR SUVI KÄES

Meie lõngapoodidesse on ka suvi jõudnud! Uued kevad-suvised lõnga ootavad uudistama. Valikusse on lisandunud huvitavaid koostiseid ja ka uusi värve põhivalikus olevatele lõngadele. Minu isiklik lemmik on suveks siidi ja puuvilla segune Silk Cotton, millest võiks kududa kasvõi maani seeliku, võimas!
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
04.06.2015 18:00

Populaarne Haapsalu pitssall!

Ajakiri Designer Knitting on avaldanud just ilmunud kevadnumbris artikli Haapsalu pitsist!
Soovitan lugeda! Lisaks leiate ajakirjast ka pildil oleva salli mustri.
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
01.04.2015 14:00

Valmista kevadpühadeks jänku!

Eksole armas ja lihtne! Kevadpühade ajal on nii tore üllatada enda sõpru oma kätega valmistatud jänkuga. Lisaks aitab see idee lahti saada seisma jäänud lõngajääkidest :)
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
31.03.2015 12:05

Lõngagurmaanide uus lemmik Silk Alpaca

Kui seda lõnga esimest korda käes hoidsin, siis mõtlesin, et oi kui pehme ja peenike ning et sellest kudum on kindlasti väga õhuke.
Kuid eksisin... kuna Silk Alpaca, nagu nimigi ütleb, koosneb siidist ja alpakast, siis alpaka vill selle lõnga sees teeb ta mõnusalt kohevaks ja kui temast kududa palmikut, siis tulemuseks jääb väga korralik ja äärmiselt soe kampsun. Lisaväärtust annab kudumi kergus.
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
19.11.2014 13:45

Tere tulemast meie värskele kodulehele

Tere armsad kliendid!
Meil on Teile rõõm esitleda Lianni uut ja värsket kodulehekülge.
Nelli Tsirp
Lõngaekspert
04.11.2014 12:40
  • Lana Gatto
  • Steinbach Wolle
  • Alize
  • Katia
  • Bergere