Lõngaekspert

Uus imelõng külmadeks suveõhtuteks

Meie lõngapoodi jõudis sellel kevadel, mis on osutunud üllatuslikult külmaks ja heitlikuks, soe imelõng Air Alpaca. Lõnga koostises on lisaks teadatundtud heale alpakavillale ka polüamiid, mis annab sellele kerguse ja vastupidavuse. Air Alpaca on kerge, pehme ja mõnusalt soe lõng, millest võib teha kasvõi sokke, kuid eelkõige on see mõeldud kergeteks kampsuniteks ja mantliteks. Oma lemmikvärvi leiab igaüks:
http://www.liann.ee/mod_shop_3d22c195f5defa65a63dfff0d83eff27_Air-Alpaca-200-natvalge_est
Nelli Neevits
Lõngaekspert
03.05.2017 14:15

"VÕLUVÄEGA MÄNGUASJAD!"

Mäng on laste töö! Mis oleks parem kui laps mängib oma ema valmistatud (või ka isa ;) ) mänguasjaga. Selleks tuleb appi Lilleliisi raamat "Võluväeva mänguasjad", kus on äärmiselt täpselt ära näidatud kuidas mänguasja valmis heegeldada. Algusest lõpuni! Raamatus on juhised nii lihtsamate kui ka keerukamate mänguasjade tegemiseks. See raamat on nii ilus ja kui teil seda veel ei ole, siis soovitan kasvõi raamatupoes piiluda :)
Raamatut sirvides tekib kohe emotsioon haarata heegelnõel ja mänguasju tegem hakata. Kaisukarud, kass, jänkud, kõrinad, hiired, poni, Lotte, ahvipärdik - kõik ootavad tegemist!
Nelli Neevits
Lõngaekspert
04.06.2015 18:20

SUUR SUVI KÄES

Meie lõngapoodidesse on ka suvi jõudnud! Uued kevad-suvised lõnga ootavad uudistama. Valikusse on lisandunud huvitavaid koostiseid ja ka uusi värve põhivalikus olevatele lõngadele. Minu isiklik lemmik on suveks siidi ja puuvilla segune Silk Cotton, millest võiks kududa kasvõi maani seeliku, võimas!
Nelli Neevits
Lõngaekspert
04.06.2015 18:00
  • Lana Gatto
  • Steinbach Wolle
  • Alize
  • Katia
  • Bergere